Škoda Fabia
1.0 TSI Business 115 pk DSG | Climate | Stoel verw. | Apple Carplay/Android Auto |
Direct kopen, basisprijs: € 22.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.950,-
LEASEPRIJS: € 378,25 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Fabia |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI Business 115 pk DSG | Climate | Stoel verw. | Apple Carplay/Android Auto | |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 21 april 2025 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | |
| Kilometerstand: | 8.436 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 378,25 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 67-89-5 |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.099 kg |
| Wielbasis: | 256 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 15"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- chroom delen interieur
- Connected services
- Dab
- extra getint glas achter
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel